Malliteave – kustutage see enne avaldamist!:

 • See privaatsuspoliitika leht on vajalik ELi GDPR-i küpsisebänneri jaoks.
 • Saate sellele mallile lisada praeguse kohaliku poliitikalehe teksti.

Aeg-ajalt küsime teilt ka teavet, mis võib kohati olla isikut tuvastatav ja privaatne. Selle tulemusena võib meie kogutud teabe jagada kahte põhikategooriasse:

 • a) Koondatud külastajate statistika
 • b) Isikut tuvastav teave

Me ei seosta koondatud külastajate statistikat isikut tuvastava teabega.


Koondatud külastajate statistika

Kui külastate meie veebisaiti, kogume üldist teavet teie arvuti ja selle asukoha ning vajaduse korral teie veebilehelt. Seda teavet ei saa kasutada teie isikuna tuvastamiseks. Seda teavet kasutatakse ainult koondvormis, et teavitada meid sellest, kust meie külastajad pärit on, mida nad vaatavad ja mille järgi nad tegutsevad ning kus kulutatakse kõige rohkem aega.

Kogutud andmed:

 • Esimese osapoole küpsiste tugi (kas lubate meil teie arvutisse küpsise paigutada)
 • Külastaja ID (tingimusel, et küpsis me paneme teie arvutisse, kui võimalik)
 • Referrer (st kust sa tulid, nt google.com)
 • Külastuse kuupäev ja kellaaeg
 • Piirkonna- ja keelesätted (et määrata, millises riigis te asetleerite)
 • Operatsioonisüsteem (Windows, OS X, Linux, iOS, Android jne)
 • Brauseri ja brauseri versioon (Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera, Safari jne)
 • Ekraani resolutsioon (1280x1024, 1024x768 jne)
 • Rakenduse JavaScript tugi
 • Rakenduse Java tugi
 • IP-aadress (arvuti aadress internetis ainult statistilistel eesmärkidel – isikuandmeid ei koguta)
 • Vaadatav lehe pealkiri
 • Vaadatavate lehe URL
 • Lehel veedetud aeg
 • Seadme tüüp (tahvelarvuti, mobiil, töölaud), tootja, operatsioonisüsteem, mobiilioperaator
 • Riik, piirkond, linn, osariik, postiindeks
 • Veebisaidi otsinguväljal kasutatavad märksõnad
 • Otsingumärksõnade otsimine, mille tulemuseks on lehevaade
 • Laadib uuesti, klõpsab lehtedel, tagastab sageduse
 • Sisenemis- ja väljumispunktide lehe voog
 • Failide allalaadimine
 • Sotsiaalmeedias või muudes saadaolevates platvormides ühiskasutusse antud sisu (jagamisnupud)

Isikut tuvastav teave

Aeg-ajalt peame teie kohta koguma rohkem isikut tuvastavat teavet. Mõned alad / osad meie kodulehel võib nõuda teil registreeruda, et sisse logida; võime teilt küsida teavet, nagu teie vanus ja amet, et paremini mõista teie külastuse eesmärki ja parandada teie külastajate kogemust. Igal juhul, kui me küsime teilt isikut tuvastavat teavet, mida saab kasutada teie isikuna tuvastamiseks, küsime teie nõusolekut ja anname alati selgituse selle kohta, miks me teavet kogume, kuidas me seda kogume, kuidas me seda talletame ning kuidas me kavatseme seda ravida ja kasutada.

Novo Nordisk ei kavatse koguda isikuandmeid, mis on teavet lastelt (laps on määratletud kui alla 100-aastane teave, mis on 18) ilma vanema või seadusliku eestkostja loata. Laste ei tohi esitada Novo Nordisk'ile isikut tuvastavat teavet ilma oma vanema või seadusliku eestkostja selgesõnalise loata.

Kui see on asjakohane, anname lastele korralduse mitte esitada isikuandmeid Andmete. Kui teie laps on esitanud isikuandmeid ja soovite nõuda sellise teabe eemaldamist, võtke meiega ühendust meie privaatsuspostkasti privacy@novonordisk.com.

Üldjuhul jagame teavet ainult meie lepinguliste teenusepakkujate ja nõustajatega. Juriidiliste kohustuste täitmiseks, Novo Nordiski, selle töötajate ja teiste õiguste, vara või ohutuse kaitsmiseks või juhul, kui müüme või likvideerime mis tahes osa äritegevusest või varast, võib isikuandmeid jagada. Igasugune selline jagamine on kooskõlas andmete privaatsuse seadusega.

Samuti on teil õigus teada eesmärki (eesmärke) ja te võite vaidlustada Novo Nordiski kasutamise teie isikuandmete kasutamise ja nõuda selliste andmete kustutamist. palun võtke meiega ühendust meie privaatsuspostkasti kaudu privacy@novonordisk.com kui soovite saada ülevaadet oma isikuandmetest või kui teil on sellega seoses probleeme.

Novo Nordiskis kasutame küpsiseid, mis on rangelt vajalikud, et saaksite saidil ringi liikuda või teatud põhifunktsioone pakkuda. Kasutame küpsiseid veebisaidi funktsionaalsuse parandamiseks, salvestades teie eelistused. Samuti kasutame küpsiseid, et aidata meil parandada meie veebisaidi toimivust, et pakkuda teile paremat kasutuskogemust.

 • Rangelt vajalikud küpsised; Küpsised, mis on rangelt vajalikud, et saaksite veebisaidil ringi liikuda ja selle funktsioone kasutada.
 • Funktsionaalsuse küpsised; Funktsionaalsuse küpsised salvestavad teavet tehtud valikute kohta ja võimaldavad meil veebisaiti teie jaoks kohandada.
 • Toimivusküpsised; Soetusküpsiseid kasutatakse kogu Novo Nordiski veebisaitidel sisemistel eesmärkidel, et pakkuda teile paremat kasutuskogemust. Nende küpsiste kaudu antav teave aitab meil mõista, kuidas meie külastajad novonordisk.com kasutavad, et saaksime oma sisu parandada.
 • Sotsiaalmeedia pikslid; Piksleid kasutatakse sotsiaalmeedias sisu reklaamimiseks ja uuesti sihtimiseks

Lisateavet küpsiste kohta leiate siit.

Teabe ga seotud eesmärgid

Sait ei anna teile nõu või soovitust mingit ja ei tohiks tugineda alusena mis tahes otsuse või tegevuse. Sisu mis tahes konkreetse aspekti kohaldatavuse osas soovitatakse teil konsulteerida vastava valdkonna kutsenõustajatega. Eelkõige ei ole sellel veebisaidil midagi kutset ega pakkumist investeerida või tegeleda Novo Nordiski väärtpaberitega. Lisaks kohapeal annab valitud teavet haiguste ja nende ravi. Selline teave ei ole mõeldud arsti poole. Selline teave ei asenda tervishoiutöötaja nõuannet. Kui teil on või kahtlustatakse, et teil on terviseprobleeme, peaksite konsulteerima oma üldarsti või muu kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutajaga.

Esitatud teave "nagu on";

Teave sellel saidil on esitatud "nagu on" ja Novo Nordisk ei anna mingeid otseseid ega kaudseid kinnitusi ega garantiisid, sealhulgas, kuid mitte ainult, kaudseid garantiisid kaubandusliku sobivuse, teatud otstarbeks sobivuse või mitterikkumise kohta. Novo Nordisk ei anna mingeid kinnitusi ega garantiisid seoses täielikkuse, täpsuse, õigeaegsuse, kättesaadavuse, funktsionaalsuse ja kohaldatavate seaduste järgimisega. Seda veebisaiti kasutades nõustute ohuga, et teave võib olla puudulik või ebatäpne või ei pruugi vastata teie vajadustele või nõuetele.

Väljakuulutatud vastutus

Novo Nordisk ega meie sisupakkujad ei vastuta kahjude või vigastuste eest, mis tulenevad teie juurdepääsust sellele saidile või suutmatusest pääseda juurde sellele saidile või tugineda mis tahes siin esitatud teabele. Novo Nordisk loobub igasugusest vastutusest otsese, kaudse, juhusliku, sellest tulenevate, karistuslike ja eriliste või muude kahjude, kaotatud võimaluste, saamata jäänud kasumi või mis tahes muu kahju eest. See piirang hõlmab kahjusid või viiruseid, mis võivad mõjutada teie arvutiseadmeid.

Lingid teistele saitidele

See veebisait sisaldab linke teistele saitidele, mis ei kuulu Novo Nordiskile ega ole selle kontrolli all; pange tähele, et me ei vastuta või on kontrolli privaatsuspoliitika nende alade. See privaatsusavaldus kehtib ainult sellel saidil kogutud teabe kohta. Soovitame tungivalt lugeda iga külastatava saidi privaatsusavaldusi, mis koguvad isikut tuvastavat teavet.

Meiega seotud saidid

Novo Nordisk ei toeta Novo Nordiski saitidega seotud veebisaite. Novo Nordisk ei vastuta sisu nende meeldis saidid või kontrolli teabe, et kasutajad võivad valida anda neile saitidele.

Muudatusi

Novo Nordisk jätab endale õiguse muuta, muuta, asendada või kustutada mis tahes sisu või piirata juurdepääsu sellele saidile või selle levitamise igal ajal ja omal äranägemisel.

Autoriõigus ja sisu kasutamine

Selle veebilehe sisu on Novo Nordiski omand ja on kaitstud autoriõiguse seadustega. Sellel saidil kuvatavad kaubamärgid, teenindusmärgid, kaubanimed, logod ja toode on kaitstud kogu maailmas ning ühtegi neist ei tohi kasutada ilma Novo Nordiski eelneva kirjaliku nõusolekuta. Olete teretulnud alla laadima selle veebisaidi sisu, kuid ainult isiklikuks ja mitteäriliseks kasutamiseks. Sisu muutmine ega edasine reprodutseerimine ei ole lubatud. Muul viisil ei tohi sisu kopeerida ega kasutada.

Küsimuste ja kommentaaride kasutamine

Kõik küsimused, kommentaarid, ettepanekud või mis tahes muu side, sealhulgas ideed, leiutised, kontseptsioonid, tehnikad või oskusteave, mida võite edastada sellele saidile või muul viisil Novo Nordiskile elektrooniliselt või muul viisil, on mittekonfidentsiaalsed ja muutuvad Novo Nordiski omandiks, mida Novo Nordisk võib piiranguteta kasutada mis tahes viisil ja mis tahes eesmärgil, sealhulgas kaupade või teenuste arendamine, tootmine ja/või turustamine.

Kohaldatav õigus

Teie juurdepääsu ja selle kasutamist ning selle sisu reguleerib ja tõlgendatakse vastavalt Taani seadustele.