Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust

Teie nimi *

Palun sisesta oma nimi

Teie e-post *

Peab olema kehtiv e-posti aadress Väärtus peab olema kehtiv e-posti aadress

Teie sõnum *

Lisage sõnum

Your attachment is too big. You can attach up to 20MB Järgmised faililaiendid on lubatud .xls,.xlsx,.doc,docx,.ppt,.pptx,.pdf,.msg,.eml,.jpeg,.png
Võite lisada pilte, raporteid või teisi dokumente, mis aitavad meil Teie teatest paremini aru saada ja sellele vastata. Teate edastamisel koos manusega palume varuda kannatust.

Isikuandmete töötlemise teade

Te peate nõustuma privaatsuse lahtiütlusega
reCAPTCHA verification required

Karjäär

Kui oled ametikohale kandideerinud, saad jälgida värbamisprotsessi kulgu, logides sisse oma kandidaadi profiilile ja valides jaotise “Kandideerimised.”

Kui Sa pole kandideerinud, tuleb oma profiili vaatamiseks veebisaidil valida ametikoht ja klõpsata nupul Kandideeri. Kui Sa pole kandideerinud, tuleb oma profiili vaatamiseks veebisaidil valida ametikoht ja klõpsata nupul Kandideeri.  Kui klõpsad nupul Kandideeri, suunatakse Sind ametikoha lehele, kus saad ülemisest menüüribast valida Vaata profiili, sisse logida ja avada jaotise Kandideerimised.

Pärast sisselogimist saad vaadata ametikohta/-kohti, kuhu oled kandideerinud, oma avaldust/avaldusi ja selle/nende staatust.

Jah, saad uuendada oma profiiliga seotud elulookirjeldust nii kaua, kui see on süsteemis aktiivne.

Pärast profiilile sisselogimist suunatakse Sind kandidaadi profiili vaatesse, kust saad valida Minu dokumendid.

Siin saad laadida dokumente üles seadmest, Dropboxist või Google Drive'ist.  Pea meeles, et korraga saab profiilis hoida ainult üht elulookirjeldust.

Kui oled kandideerinud ametikohale Novo Nordiskis, edastatakse Sulle automaatselt teade kandideerimisavalduse kättesaamise kohta.

Talendiotsinguga tegelev üksus vaatab üle Sinu elulookirjelduse ja andmed, lähtudes ametikohale kehtivatest nõudmistest.  Kui ettevõte soovib anda Sulle võimaluse kandideerimisprotsessis edasi liikuda, võtab Novo Nordiski talendiotsingute üksuse esindaja Sinuga edasiste sammude suhtes ühendust.

Pea meeles, et saad alati vaadata oma avalduse staatust, valides Vaata profiili ja edasi Kandideerimised.

Talendiotsingute üksus suhtleb kandidaatidega värbamisprotsessi eri etappides. Enamasti saadetakse kandidaadile vähemasti e-kiri vastuseks tema kandideerimisavaldusele.

Saad alati vaadata oma avalduse staatust, logides süsteemi sisse ning valides Vaata profiili ja edasi Kandideerimised.

Kõrvaltoimetest ja kvaliteediprobleemidest teatamine

Kõrvaltoimetest ja kvaliteediprobleemidest teatamine aitab tagada meie ravimite ja meditsiiniseadmete ohutut kasutamist.

Kõrvaltoimetest ja kvaliteediprobleemidest teatamine

Kui kahtlustate Novo Nordiski ravimi või meditsiiniseadmega seotud kõrvaltoimet või kvaliteediprobleemi, siis palume meiega ühendust võtta e-mailil infoee@novonordisk.com või telefonil: +372 667 5050

Kui teie või isik, kelle nimel te kõrvaltoimest teatate, kannatab hetkel ravimi või meditsiiniseadme poolt põhjustatud tõsise kõrvaltoime all, peaksite enne meile teatamist ühendust võtma oma arsti, apteekri või meditsiiniõega. 

Teave ravimiohutusega seotud isikundmete töötlemise kohta

Juhime teie tähelepanu sellele, et Novo Nordisk kogub ravimite ja meditsiiniseadmete kõrvaltoime- ja kvaliteedikaebuste kohta edastatud teavet patsientide ohutuse huvides seadusega pandud kohustuste täitmiseks. Novo Nordisk on kohustatud jagama kõrvaltoime- või kvaliteedikaebuse teateid pädevate riigiasutustega vastavalt seaduses ettenähtud korrale.

Teie isikuandmed kantakse Novo Nordiski ülemaailmsesse tooteohutuse andmebaasi, kus neid säilitatakse alaliselt, kuid tagatud on andmete konfidentsiaalsus.

Kogu teavet isikuandmete töötlemise kohta Novo Nordiskis võite lugeda meie ettevõtte kodulehelt www.novonordisk.com või võttes meiega ühendust e-posti aadressil infoee@novonordisk.ee

Ravimiohutusega seotud isikuandmete töötlemise kohta võite täiendavalt lugeda siit.

Tugi ja päringud

Kui Te kasutate Novo Nordiski tooteid ning kahtlustate meie ravimi või meditsiiniseadmega seotud kõrvaltoimet või kvaliteediprobleemi, siis palume meiega ühendust võtta e-mailil infoee@novonordisk.ee või telefonil: +372 667 5050

Kõikide muude päringutega seoses palume kirjutada infoee@novonordisk.ee