Teie nimi *

Palun sisesta oma nimi

Teie e-post *

Peab olema kehtiv e-posti aadress Väärtus peab olema kehtiv e-posti aadress

Teie sõnum *

Lisage sõnum

*

Your attachment is too big. You can attach up to 20MB Järgmised faililaiendid on lubatud .xls,.xlsx,.doc,docx,.ppt,.pptx,.pdf,.msg,.eml,.jpeg,.png {{crossValidationError['attachment'].crossValidationErrorMessage}}
Võite lisada pilte, raporteid või teisi dokumente, mis aitavad meil Teie teatest paremini aru saada ja sellele vastata. Teate edastamisel koos manusega palume varuda kannatust.

Isikuandmete töötlemise teade * *

Te peate nõustuma privaatsuse lahtiütlusega
Nõutav on recaptcha

Kui Sa pole kandideerinud, tuleb oma profiili vaatamiseks veebisaidil valida ametikoht ja klõpsata nupul Kandideeri. Kui Sa pole kandideerinud, tuleb oma profiili vaatamiseks veebisaidil valida ametikoht ja klõpsata nupul Kandideeri.  Kui klõpsad nupul Kandideeri, suunatakse Sind ametikoha lehele, kus saad ülemisest menüüribast valida Vaata profiili, sisse logida ja avada jaotise Kandideerimised.

Pärast sisselogimist saad vaadata ametikohta/-kohti, kuhu oled kandideerinud, oma avaldust/avaldusi ja selle/nende staatust.

Pärast profiilile sisselogimist suunatakse Sind kandidaadi profiili vaatesse, kust saad valida Minu dokumendid.

Siin saad laadida dokumente üles seadmest, Dropboxist või Google Drive'ist.  Pea meeles, et korraga saab profiilis hoida ainult üht elulookirjeldust.

Talendiotsinguga tegelev üksus vaatab üle Sinu elulookirjelduse ja andmed, lähtudes ametikohale kehtivatest nõudmistest.  Kui ettevõte soovib anda Sulle võimaluse kandideerimisprotsessis edasi liikuda, võtab Novo Nordiski talendiotsingute üksuse esindaja Sinuga edasiste sammude suhtes ühendust.

Pea meeles, et saad alati vaadata oma avalduse staatust, valides Vaata profiili ja edasi Kandideerimised.

Saad alati vaadata oma avalduse staatust, logides süsteemi sisse ning valides Vaata profiili ja edasi Kandideerimised.

Kui kahtlustate Novo Nordiski ravimi või meditsiiniseadmega seotud kõrvaltoimet või kvaliteediprobleemi, siis palume meiega ühendust võtta e-mailil infoee@novonordisk.com või telefonil: +372 667 5050

Kui teie või isik, kelle nimel te kõrvaltoimest teatate, kannatab hetkel ravimi või meditsiiniseadme poolt põhjustatud tõsise kõrvaltoime all, peaksite enne meile teatamist ühendust võtma oma arsti, apteekri või meditsiiniõega. 

Juhime teie tähelepanu sellele, et Novo Nordisk kogub ravimite ja meditsiiniseadmete kõrvaltoime- ja kvaliteedikaebuste kohta edastatud teavet patsientide ohutuse huvides seadusega pandud kohustuste täitmiseks. Novo Nordisk on kohustatud jagama kõrvaltoime- või kvaliteedikaebuse teateid pädevate riigiasutustega vastavalt seaduses ettenähtud korrale.

Teie isikuandmed kantakse Novo Nordiski ülemaailmsesse tooteohutuse andmebaasi, kus neid säilitatakse alaliselt, kuid tagatud on andmete konfidentsiaalsus.

Kogu teavet isikuandmete töötlemise kohta Novo Nordiskis võite lugeda meie ettevõtte kodulehelt www.novonordisk.com või võttes meiega ühendust e-posti aadressil infoee@novonordisk.com

Ravimiohutusega seotud isikuandmete töötlemise kohta võite täiendavalt lugeda siit.

Kui Te kasutate Novo Nordiski tooteid ning kahtlustate meie ravimi või meditsiiniseadmega seotud kõrvaltoimet või kvaliteediprobleemi, siis palume meiega ühendust võtta e-mailil infoee@novonordisk.com või telefonil: +372 667 5050

Kõikide muude päringutega seoses palume kirjutada infoee@novonordisk.com