Töö Novo Nordiskis

Karjääri alustamine Novo Nordiskis on palju enamat kui vaid uuel ametikohal tööleasumine. See on võimalus parandada miljonite raskeid kroonilisi haigusi põdevate inimesi elusid.

Ükskõik kas annate oma panuse insuliini kättetoimetamisse patsientidele kõikjal maailmas või uuringutesse uute läbimurrete tegemiseks mõnes meie tipptasemel teaduskeskuses, töö meie ettevõttes on alati tõeliselt põnev.

Võime uhkusega öelda, et meie kui bioteadusettevõtte vankumatu eesmärk on tagada krooniliste haigustega inimestele täisväärtuslik elu. Miljonite inimeste heaolu on meie kätes.

Meie inspiratsiooniallikaks on kõikvõimalikud valdkonnad, edusammud, keerdkäigud, võimalused ja kitsaskohad. Alates kolleegidest, kes töötavad laborites ja pingutavad, et jõuda murranguliste ravimiteni, kuni teisteni, kes keskenduvad tööprotsesside säästvamaks muutmisele ja meie koduplaneedi eest hoolitsemisele, on meie tegevuse keskmes alati kindel eesmärk muuta inimeste elusid paremaks.

Kõik on pidevas muutumises — muutused iseloomustavad meie eluviisi ja tehnoloogiat kui ka üldist töökorraldust. Novo Nordiskis ei oodata, millal muutused toimuma hakkavad. Meie eesmärk on ise muutusi algatada.

Oleme jõuliselt edasi liikuv ettevõte, mis tegutseb hoogsalt arenevas valdkonnas, ning teame seega hästi, et see, millest täna piisas edu saavutamiseks, ei pruugi homme enam sama tulemust anda.

Seepärast püüame pidevalt täiustada oma tööviise ja parandada patsientide elukvaliteeti, luues uuenduslikke lahendusi, tänu millele saavad inimesed elada just nii, nagu nad soovivad. Selleks tuleb meil olla avatud suhtumisega ja altid katsetusteks, pürgides alati tippu, kuid takerdumata seejuures täiuslikkuse ihalusse.

Me hindame töötajate erinevaid oskusi, taustaolusid ja vaatenurki, mis muudavad meie meeskondi mitmekesisemaks. Pingutame pidevalt, et tuua kõigis välja nende parimad küljed, luues ettevõttes arenguvõimalusi ja edenemist soodustava keskkonna. Soovime pakkuda töötingimusi, mis on nauditavad ja mõnusad.

Meie jaoks on väga tähtis, et kõik, kes Novo Nordiskis töötavad, tunnevad end hästi nii töötaja kui ka isiksusena. Meil kõigil peaks olema võimalus tegutseda kiiresti, teha ise otsuseid ja olla paindlik.

Asudes tööle meie ettevõttes, tunnetate erinevust esimesest päevast peale. Meid kannustab ühine soov aidata inimeste, perede ja kogukondade heaks kõikjal maailmas kaasa positiivsetele muudatustele – see ongi meie jõupingutuste eesmärk. Meie ühise potentsiaali ja koostöö aluseks on üle 64 000 töötaja.

Ülaltoodud videos saate tuttavaks ühe meie teadustöötaja Marie Dartingiga ning kuulete lähemalt tema tööst analüütilise keemikuna, tema vaadetest arenguplaanidele ja sellest, kuidas tema töö mõjutab kroonilisi haigusi põdevate inimeste elu.

Oleme rahvusvaheline tervishoiuettevõte, mis asutati 1923. aastal ja mille peakontor asub Kopenhaageni lähistel Taanis.

Meie eesmärk on olla uuenduste eestvedaja, et saada võitu diabeedist ja teistest rasketest kroonilistest haigustest, nende hulgas rasvumusest, haruldastest verehaigustest ning endokriinsüsteemi häiretest. Selleks tegutseme teaduslike läbimurrete esirinnas, teeme oma ravimid paremini kättesaadavaks ning pingutame, et ennetada diabeeti ja suuta seda ühel päeval välja ravida.

Meil on ette näidata rohkem kui 100 aasta jagu kogemusi ja diabeeditoodete valik, mis kuulub maailmas mitmekesisemate hulka, aga ka uuenduslike toodete arendusstrateegia, mis on pälvinud mitmeid auhindu. Seejuures on meie edu nurgakiviks Novo Nordiski põhiväärtused.

Loe meist lähemalt.