NovoPen Echo® Plus on metallist korpusega korduvkasutatav süstevahend, mis on ette nähtud diabeetikule individuaalseks kasutamiseks insuliini süstimisel koduses keskkonnas. Süstevahendit NovoPen Echo® Plus võib kasutada ainult ühilduvate toodetega, mis võimaldavad süstevahendil töötada täpselt ja ohutult - süstevahendis kasutatakse Novo Nordiski insuliine 3 ml Penfill® kolbampullis ja ühekordselt kasutatavaid nõelu (tarnitakse eraldi). Kasutaja saab valida süstevahendil annuse pooleühikulise täpsusega vahemikus 0,5…30 ühikut.

Süstevahendil on annuse mälu, mis aitab meeles pidada viimati manustatud ühikute hulka ja süstimisest möödunud aega maksimaalselt kuni 99 tundi, 59 minutit ja 59 sekundit. Annuse mälu salvestab ka Teie viimase kolme kuu süstimiste ajaloo, mille saate laadida oma nutiseadmesse läbi rakenduse mySugr. Rakenduse saate tasuta alla laadida AppStore või Google Play poest.

NovoPen Echo® Plus on 90% ulatuses kompenseeritud Haigekassa poolt insuliinsõltuva suhkurtõvega (diagnoosikood E10) kindlustatud isikule, kes kasutab raviks kolbampullis lühitoimelist insuliini. Meditsiiniseadme retsepti alusel on võimalik soodushinnaga soetada üks NovoPen Echo® Plus süstevahend kolme aasta jooksul. Süstevahendile kehtib 3-aastane garantii, mille jooksul asendatakse vigane süstevahend ostukviitungi alusel. Süstevahendi patarei ei ole vahetatav.

Täispikk kasutusjuhend on leitav siit.